Optymalny stan NAS
dzięki Seagate i Synology

Przejdź dalej
Seagate Guardian

IronWolf iconIronWolf

Wytrzymałe, gotowe do pracy i skalowalne dyski zoptymalizowane pod kątem pamięci NAS.

Wytrzymałe, gotowe do pracy i skalowalne dyski Seagate IronWolf zostały stworzone i zoptymalizowane do pracy w obudowach pamięci NAS i przeznaczone do zastosowań w domach, domowych biurach, w branży kreatywnej oraz MŚP. Dyski IronWolf zostały wzmocnione poprzez technologię AgileArray i czujniki wibracji wskutek ruchu obrotowego (RV) zapewniające optymalną wydajność i możliwość tworzenia systemów wielodyskowych.

W aktywny sposób chroń swoje dane dzięki oprogramowaniu IronWolf Health Management w stacjach dyskowych Synology DiskStation.

Oprogramowanie IronWolf Health Management zostało zaprojektowane z myślą o pracy w odpowiednich pamięciach Synology DiskStation NAS wchodzących w skład dysków twardych IronWolf lub IronWolf Pro. Poprawia ogólną niezawodność systemu poprzez wyświetlanie środków prewencyjnych, interwencyjnych i opcji odzyskiwania danych dla użytkownika.

Prewencja. IHM monitoruje środowisko i rekomenduje akcje prewencyjne, które pozwalają uzyskać najwyższą jakość obsługi pamięci NAS.

Interwencja. Analizuje setki parametrów i rekomenduje utworzenie kopii zapasowej stanowiącej zabezpieczenie w razie wystąpienia potencjalnej, katastrofalnej w skutkach utraty danych.

Odzyskiwanie danych. Dostęp do usług Seagate® Data Recovery (wchodzących przez dwa lata w skład dysku IronWolf Pro) pomaga zapewnić bezpieczne środowisko dla odzyskiwania danych na wypadek awarii.

IronWolf + moc AgileArray.

  • Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS, zapewniający najwyższą jakość użytkowania

  • Oprogramowanie IronWolf Health Management dostępne w ramach Synology NAS stale pomaga zabezpieczać Twoje dane

  • Równowaga dysku zachowywana jest dzięki czujnikom drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają radzić sobie z drganiami w systemach wyposażonych w wiele kieszeni i utrzymywać długoterminową oraz spójną wydajność i niezawodność

  • Zoptymalizowana wydajność macierzy RAID, która pozwala na maksymalizację czasów odpowiedzi i pracy dzięki funkcji sterowania odzyskiwaniem danych po wystąpieniu błędu obsługującej pamięć NAS

  • Zaawansowane funkcje zarządzania energią pozwalają na jej oszczędzanie i zapewniają jej odpowiedni poziom we właściwym czasie

Zobacz film

array
czujnik seagate

Wiele kieszeni oraz przystosowanie do pamięci NAS wraz z wbudowanymi czujnikami drgań wskutek ruchu obrotowego.

Jako pierwsze w swojej klasie, dyski IronWolf zostały wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają utrzymywać wydajność w wielokieszeniowych obudowach NAS. Dyski IronWolf Pro posiadają w standardzie czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, co pomaga przedsiębiorstwom oraz profesjonalnym twórcom treści kreatywnych utrzymywać spójną wydajność przez nadchodzące lata.

Wykonuj więcej działań dzięki optymalizacji pod kątem technologii Multi-User.

Wykonuj więcej działań, korzystając ze swojej pamięci NAS, dzięki optymalizacji technologii multi-user. Dzięki współczynnikowi obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok w dysku IronWolf oraz 300 TB/rok w dysku IronWolf Pro, wielu użytkowników może jednocześnie przesyłać i pobierać dane na serwer NAS. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zawodowo tworzącą treści kreatywne, czy też właścicielem małej firmy, IronWolf jest po twojej stronie.

Multi-User

Dysk IronWolf Pro posiada 2-letnią funkcję Rescue Data Recovery Service.

Twoje dane są bardzo ważne, a plan Rescue zapewnia spokój w razie nieprzewidywalnych sytuacji prowadzących do utraty danych z powodu wypadku lub uszkodzeń mechanicznych. Plan Rescue daje ci dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, mogących poszczycić się wskaźnikiem satysfakcji klienta na poziomie 95%.

Kup i zarejestruj dysk IronWolf Pro, aby aktywować darmowy plan Rescue, który zabezpieczy cię na 2 lata. Opcje wydłużonej ochrony dostępne są podczas rejestracji.

Zarejestruj się tutaj: seagate.com/register

Bądź kreatywny w każdym miejscu, korzystając z dysku IronWolf i swojej pamięci NAS.

Możliwa do rozbudowy i niezawodna pamięć masowa, która pomaga tobie i twojej firmie dotrzymywać harmonogramów. IronWolf oraz IronWolf Pro to znakomite rozwiązanie dla pamięci NAS zapewniające zdalny dostęp przez całą dobę, tworzenie kopii zapasowych, i możliwość prostego udostępniania plików z dowolnego miejsca. Dyski IronWolf i IronWolf Pro zostały stworzone z myślą o rozwijających się firmach oraz ich potrzebie posiadania większej ilości pamięci masowej i są w stanie sprostać wyzwaniom związanym z rozbudową pamięci NAS.

Moc dysku IronWolf w urządzeniu Synology NAS

NAS Synology

EPA Systemy Sp. z o.o.

Znajdziesz Nas na: